محل تبلیغات شما

معدل‌گیری سیگنال، سبب کاهش نویز می‌شود و بنابراین کشف ABR را افزایش می‌دهد. معدلگیری سیگنال به طور مستقیم با تعداد ارائه محرک یا سوئیپ مرتبط است. هنگامی که میزان معدلگیری سیگنال افزایش قیمت سمعک نامرئی می‌یاید، سطح نویز کاهش می‌یابد و میزان FSP بزرگ‌تر می‌شود. FSP در ABR اتوماتیک استفاده می‌شود. نتایج مطالعات نشان می‌دهند که میزان 3.1 = FSP به طور موثری نوزادان با شنوایی طبیعی (PASS) را از نوزادانی که باید برای غربالگری شنوایی پیگیری و یا ارزیابی تشخیصی (نتیجه refer) ارجاع شوند، تفکیک می‌کند.

عواملی به غیر از عملکرد آزمایش (یعنی حساسیت و ویژگی) تصمیمات در مورد هزینه‌ها و مزایای UNHS را تحت تاثیر قرار می‌دهند. بررسی‌های بالینی فراوان هزینه غربالگری AABR را برای یک نوزاد محاسبه کردند. هزینه ه‌ای کلی در نظر گرفته شده باید شامل شناسایی یک بچه با کاهش شنوایی دو طرفه نیز باشد. به عنوان یک قانون، هزینه برای غربالگری یک نوزاد با استفاده از AABR در محدوده 15 تا 35 دلار است. در حالی که هزینه برای شناسایی یک نوزاد با کاهش شنوایی دو طرفه واقعی در حدود 17000 دلار تا 20000 است. اطلاعات آماری در مورد مقایسه هزینه‌های غربالگری شنوایی به وسیله AABR و OAE و دیگر پارامترهای عملکردی برای دو تکنیک در بخش بعدی ارائه می‌شوند.

تجربیات تایید می‌کنند که میزان refer به طور مناسب پایین برای غربالگری شنوایی به وسیله AABR (کمتر از 4 درصد) می‌تواند توسط استفاده از تعدادی راهنما و تکنیک‌های نسبتاً ساده به دست آید و حفظ شود.

بچه آرام : غربالگری AABR را به محض اینکه بچه تغذیه شد، انجام دهید.( در طی زمان معمول خواب بچه)

مکان هدفون : مطمئن شوید که هدفون به طور راحتی بر روی گوش‌های بچه قرار گرفته است و در سرتاسر غربالگری در جای خود حفظ شده است.

مکان الکترود : قبل از قرارگیری الکترود پوست باید به طور مناسبی آماده شود چون تمیز بودن پوست برای به دست آوردن امپدانس بین الکترودی متعادل و به طور کافی پایین لازم است.

زمان غربالگری بعد از تولد : برای نوزدانی که به طور نارس متولد شده‌اند، زمان غربالگری مناسب، زمان خروج آنها از بیمارستان است. زیرا در این فاصله زمانی نوزاد رشد می‌کند.

پیشنهادات سازنده دستگاه را در مورد پروتکل آزمایشی و تکنیک درنظر بگیرید.


کلینیک شنوایی سنجی

تاثیر سمعک بر شنوایی افراد دارای کم شنوایی

سمعک چیست و کاربرد آن در افراد کم شنوا

تنظیم سمعک و کاربرد آن برای افرادکم شنوا

غربالگری ,طور ,شنوایی ,aabr ,یک ,بچه ,به طور ,که میزان ,برای غربالگری ,یک نوزاد ,در مورد ,برای غربالگری شنوایی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تخفیفان خرید اینترنتی لاستیک کومهو اسپیلت البرز مجری تورهای داخلی و خارجی فروشگاه دوربین مداربسته اینجا همه چی هست دانلود فایل آموزش کامل سختی گیر رزینی آب صنعتی فلزیاب ارزان 09196638253 دانلود فیلم جدید,دانلود اهنگ جدید,اس ام اس,جوک,تفریحی و سرگرمی