محل تبلیغات شما

تکنیک غربالگری با استفاده از ترکیب OAE-ABR:

یکی از جدیدترین و نوید دهنده‌ترین وسایل تکنولوژی در غربالگری شنوایی قیمت سمعک ارزان نوزادان، ترکیب OAE و AABR درون یک وسیله منفرد است. OAE در سال 1978 توسط David Kemp کشف شد. OAE نقش مهمی به عنوان وسیله غربالگری شنوایی دارد و فرایند باارزشی در مجموعه آزمایش‌های تشخیصی ادیولوژی است. نرم‌افزار OAE و AABR بر روی یک وسیله مبتنی بر کامپیوتر مشترک و قابل حمل و سبک قرار می گیرند و یک پروب برای ارائه محرک برای اندازه‌گیری AABR و OAE استفاده می‌شود. قابل دسترس بودن هر دو تکنولوژی غربالگری در یک وسیله از نظر تجاری قابل دسترس، استفاده همزمان از AABR و OAE را در غربالگری نوزادان تسهیل می‌کند. در واقع سه انتخاب برای ترکیب تکنیک‌ها در غربالگری شنوایی نوزاد وجود دارد.

یک انتخاب در NIH 1993 consensus conference report

 health) (national in statutes of پیشنهاد شده است و در حال حاضر به طور معمول در جمعیت بچه‌های سالم استفاده می‌شود. این روش یک استراتژی دو مرحله‌ای است. در این روش از OAE به عنوان تکنیک اولیه و AABR به عنوان تکنیک ثانویه استفاده می‌شود. بیشتر بچه‌ها (90 درصد یا بیشتر) انتظار می‌رود که نتیجه pass را در آزمون OAE نشان دهند. بنابراین فرض می‌شود که نشانه خطری برای ایجاد کاهش شنوایی پیشرونده و با شروع تاخیری وجود ندارد. این بچه‌ها از برنامه غربالگری خارج می‌شوند. بچه‌هایی که در غربالگری به کمک OAE نتیجه refer را نشان دادند در بار دوم توسط تکنیک AABR غربالگری می‌شوند.( قبل از خروج از بیمارستان ) مزیت این ترکیب دو مرحله‌ای عبارت است از :

کوتاه کردن زمان غربالگری برای اکثریت نوزادان

میزان failure کلی نسبتاً پایین برای برنامه


کلینیک شنوایی سنجی

تاثیر سمعک بر شنوایی افراد دارای کم شنوایی

سمعک چیست و کاربرد آن در افراد کم شنوا

تنظیم سمعک و کاربرد آن برای افرادکم شنوا

oae ,غربالگری ,یک ,aabr ,استفاده ,شنوایی ,در غربالگری ,استفاده می‌شود ,و aabr ,یک وسیله ,غربالگری شنوایی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تشریفات عروسی , تشریفات مجالس ایدین چت.ایلار چت.چت ایدین.ایلارچت کلایمر اجاره کلایمر جایگزین داربست کلایمر نما سازه کلایمر ای پی ام سی موزیک وبگردی 98 FILM-PHILOSOPHY.IR گروه هنری بچه‌های خلاق معرفی کالا فروشگاهی خرید اینترنتی قیمت لوازم بلدوزر 85D