محل تبلیغات شما

پلاريتة متناوب در AERهاي زودرس‌تر، تحريك با پلاريتة متناوب، كاستيهاي كلينيكي جدي دارد. همانطور كه در فصل 4، ذكر شد، تغيير در پلاريتة تحريك استراتژي مهمي در تعيين جزء SP (با پلاريتة متناوب) در مقابل جزء CM (با پلاريته‌هاي منفرد [جداگانه]) است. تاثير پلاريته محرك به ABR قبلاً در اين بخش توصيف شد.

ديگران، استفاده از پلاريتة انبساطي را در كاربردهاي روتين كلينكي ، توصيه كرده‌اند. قیمت سمعک اینترتون دليل اين امر از توصيف‌هاي قبلي قابل استنباط است. اساساً، پلاريتة انبساطي است كه به طور واقعي، سلول‌هاي مويي را در حون فعال مي‌كند يا به عبارت ديگر باعث دپلاريزاسيون مي‌شود. و پاسخ‌هايي با زمان نهفتگي كوتاهتر و دامنة بيشتر، ايجاد مي‌كند در صورتيكه پلاريتة انقباضي ايجاد هيپرپلاريزاسيون در سلول‌هاي مويي حوني مي‌كند و در نتيجه تاثيرات حوني متناقضي دارد.

حساسيت افزايش يافتة محرك انبساطي از درصد بالاتري از يافته‌هاي غيرطبيعي كه با اين پلاريتي بدست مي‌آيد (در مقايسه با انقباضي) استنباط مي‌شود. دليل ديگر در حمايت از محرك با پلاريتة انبساطي اين است كه تفاوتهاي زمان نهفتگي بين پاسخ‌هاي هر نوع پلاريتي، وقتي كه به صورت مشترك در پاسخ به محرك با پلاريتة متناوب ديده مي‌شوند، تغيير پذيري يا «jitter» را در پاسخ، افزايش مي‌دهند. بنابراين قابل درك است كه با محرك با پلاريتة متناوب، پاسخ‌هاي خارج از فاز روي هم انباشته مي‌شوند، و نهايتاً پاسخ‌هايي با دامنة كاهش يافته و يا حتي غير طبيعي و يا غايب در افراد طبيعي ايجاد مي‌كنند.

تغييرات اين توصيه‌ها، شامل استفاده از پلاريتة انبساطي به عنوان پلاريتة منتخب، و نيز پلاريتة متناوب به عنوان يك انتخاب، هنگاميكه براي وضوح بيشتر شكل موج ضرورت داشته ‌باشد.


کلینیک شنوایی سنجی

تاثیر سمعک بر شنوایی افراد دارای کم شنوایی

سمعک چیست و کاربرد آن در افراد کم شنوا

تنظیم سمعک و کاربرد آن برای افرادکم شنوا

پلاريتة ,كه ,انبساطي ,محرك ,متناوب ,يا ,با پلاريتة ,پلاريتة متناوب ,پلاريتة انبساطي ,محرك با ,را در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
GRaphic جدید ترین کارتون های روز صبا موزیک | دانلود اهنگ جدید هر چی که بخوای بنر و چاپ تخصصی برش آلومینیوم باکیفیت و ارزان انجام پروژه های برنامه نویسی php طراحی سایت خرید آنلاین گاو صندوق خانگی آژانس مسافرتی قصران گشت انجام پروژه های تجزیه و تحلیل