محل تبلیغات شما

 

دستگاه ها و تجهیزات شنوایی  شرکت آواکستر سبحان

کمپانی Auditdata در سال 1992 به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک با Danavox (در حال حاضرGN ReSound) تاسیس سمعک نامرئی  شد، این کمپانی در سال 2006 با جداشدن از شریک قبلی خود، با مدیریت Claus Bak Petersen به صورت مستقل تا اکنون فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف از تاسیس این کمپانی، توسعه برنامه های کاربردی نرم افزاری برای بخش بهداشت و درمان، شامل ماژول های برای تنظیم سمعک ها، سیستم های نرم افزار فنی و اداری برای پوشش تمام ابعاد کلینیک های شنوایی است. از جمله این نرم افزارهای کاربردی، که به صورت استاندارد در بیش از 80٪ از بیمارستان های انگلستان و اسکاندیناوی از آن استفاده می شود Strato و  AuditBase است. این نرم افزار با در اختیار داشتن مدارک بیماران، برنامه ریزی و تشخیص شنوایی با سیستم های مدارک پزشکی مرکزی در بیمارستان ها، به ساماندهی کلینیک های شنوایی کمک می کند. کمپانی audit data دارای محصولات متنوعی از جمله  ادیومتر، تمپانومتر، و سیستم های فیتینگ سمعک است که در ادامه هر کدام از این سمعک اتیکن محصولات را به صورت اجمالی معرفی می کنیم.

ادیومترها:

در این کمپانی طیف وسیعی از ادیومترها وجود دارد که به دو صورت PC Base و دستگاهی طبقه بندی می شوند.  ادیومترهای pc با نام primus  و ادیومترهای دستگاهی با نام Entomed شناخته می شوند و به طور کلی شامل سه گروه ادیومترهای غربالگری ، تشخیصی و بالینی هستند که اسامی آنها در زیر آمده است. مشخصات فنی و تکنیکال هر کدام از این ادیومترها ها به این شرح زیر می باشند:

Primus Pro:

یک ادیومتری تشخیصی است که به صورت PC based audiometry   قابلیت طیف گسترده ای سمعک استارکی از آزمون های شنوایی شامل ادیومتری تن خالص راه هوایی و راه استخوانی، ادیومتری گفتاری با استفاده از هدفون روی گوشی و هدفون داخل گوشی برای انجام آزمون high-frequency  را داراست. به علت ویژگی منحصربفرد این دستگاه  می توان اطلاعات شنوایی در خارج از کلینیک های شنوایی را با استفاده از این دستگاه فراهم کرد.

 


کلینیک شنوایی سنجی

تاثیر سمعک بر شنوایی افراد دارای کم شنوایی

سمعک چیست و کاربرد آن در افراد کم شنوا

تنظیم سمعک و کاربرد آن برای افرادکم شنوا

های ,شنوایی ,صورت ,کمپانی ,نرم ,سمعک ,های شنوایی ,به صورت ,کلینیک های ,سیستم های ,که به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دبيرستان دخترانه شهید دكتر بهشتي فرخشهر آموزش سئو بصورت رایگان مسائل اجتماعی دانلود فایل های کمیاب طاقت بیار CryptoTab عروسک تعمیر کالباس بر تخصصی جهانگرد بهترین سایت