محل تبلیغات شما

Entomed SA 204

یک ادیومتر تشخیصی کلاسیک ، stand-alone ، با امکان اتصال به کامپیومتر و دارای آپشن های قیمت سمعک اتیکن مدرن است . ویژگی های این دستگاه شامل موارد زیر است: توانایی انجام ارزیابی تشخیصی دستی و اتوماتیک شنوایی، امکان ارزیابی راه هوایی، استخوانی و گفتار با استفاده از محرکات باریک باند  و نویز گفتاری برای پوشش،  دستگاهی با طراحی شبیه به ادیومترهای سنتی و همچنین امکان انتقال ادیوگرام به کامپیومتر و . می باشد.

: Entomed SA 201

یک ادیومتر غربالگری کلاسیک ، دستی و stand-alone است که متناسب با نیاز شما ساخته شده  سمعک ویدکس است ویژگی های این دستگاه شامل موارد زیر است : دستگاه ادیومتر غربالگری با عملکرد سریع برای ارزیابی آستانه های شنوایی و مناسب برای غربالگری ادیومتری اصوات خالص، دارای شکل ادیومترهای کلاسیک با کنترل پنل و دکمه های بر روی دستگاه جهت راحتی و سرعت بیشتر کار کردن با آن، دستگاهی با ساختار محکم و سبک که تمام طیف فرکانسی و شدتی لازم برای ارزیابی غربالگری شنوایی را داراست.

 

Entomed SA 202:

 یک ادیومتر غربالگری کلاسیک ، دستی و stand-alone است که می تواند به صورت اتوماتیک بر اساس اولویت فرد آزمونگر ارزیابی را انجام می دهد .ویژگی های این دستگاه شامل موارد زیر است : توانایی انجام ارزیابی دستی و اتوماتیک غربالگری شنوایی، دستگاه ادیومتر غربالگری با عملکرد سریع برای ارزیابی آستانه های شنوایی ، توانایی انتقال ادیوگرام به کامپیوتر یا پرینتر در هر زمان ممکن، توانایی ذخیره 50 ادیوگرام با مشخصات فردی و زمان آزمایش برای دسترسی راحتر به آنها و . می باشد.

           

تمپانومتر:

تمپانومتر کمپانی auditdata  با نام Entomed TY-101 به عنوان یک تمپانومتر سمعک یونیترون غربالگری منعطف برای ارزیابی سریع و قابل اعتماد گوش میانی مورد استفاده قرار می گیرد.


کلینیک شنوایی سنجی

تاثیر سمعک بر شنوایی افراد دارای کم شنوایی

سمعک چیست و کاربرد آن در افراد کم شنوا

تنظیم سمعک و کاربرد آن برای افرادکم شنوا

ارزیابی ,غربالگری ,دستگاه ,های ,، ,ادیومتر ,دستی و ,برای ارزیابی ,ادیومتر غربالگری ,دستگاه شامل ,های این ,برای ارزیابی آستانه ,دستگاه ادیومتر غربالگری ,ادیومتر غربالگری کلاسیک ,توانایی انجام ارزیابی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
muzikgraphy همه چیز برای تو download سئو آباد فیلم استارت Londonlfqruj43 page وبلاگ شرکت پارس سازه انرژی البرز خرید تردمیل باشگاهی با قیمت مناسب برترینا bfcc.rzb.ir - کـانـون‌ فـرهـنـگـی تـربـیـتـی شـهـیـد بـاهـنـر شـهـرسـتـان بـافـق